Przed nami historyczny mecz KS Darz Bór Karnieszewice

W najbliższą niedzielę, 5 czerwca, tenisiści z KS DARZ BÓR Karnieszewice rozegrają z UKS Villa Verde Olesno rewanżowy mecz barażowy o awans do Lotto Superligi. Zapowiada się wspaniały czas dla fanów i zwolenników emocji na wysokim poziomie. Początek meczu o godz. 16.00 w Hali Sportowo-Widowiskowej SP Nr 2 w Sianowie.
fot. Waldemar Kosowski Przed nami historyczny mecz KS Darz Bór Karnieszewice
fot. Waldemar Kosowski

Pierwsze spotkanie, rozegrane w Olesnie, wygrali gospodarze UKS Villa Verde 7:3. Dla UKS Villa Verde Olesno, 2-krotnego brązowego medalisty Pucharu Polski, obecny sezon jest 7. z rzędu i najlepszym w grupie południowej I ligi. Zespół wygrał rozgrywki zasadnicze, mając na koncie 16 zwycięstw oraz po jednym remisie i porażce. Rok temu drużyna z Olesna uplasowała się na 2. pozycji i też grała w barażach o LOTTO Superligę, ale wtedy przegrała z Morlinami Ostróda 4:6 i 4:6.


Zapytany o niedzielne spotkanie, prezes KS Darz Bór Karnieszewice Zbigniew Kuszlewicz napisał:


Odnosząc się do meczu rewanżowego, sądzę, że szanse na awans – choć niewielkie – są nadal. Rozmawiałem z naszymi zawodnikami, którzy nie ukrywali chęci walki o zwycięstwo. Po pierwszym meczu barażowym jestem przekonany, że stać nas na to.
Aby awansować, wystarczy nam uzyskanie 7 punktów, gdyż w setach mieliśmy bardzo dobry wynik. Potrzebujemy też wyjątkowego wsparcia kibiców. Nie zawiedźcie nas! 


W drugiej parze barażowej zmierzą się: ZKS Palmiarnia Zielona Góra I i KTS Gliwice. Mecze odbędą się 4 czerwca w Gliwicach i 10 czerwca w Zielonej Górze. 

źródło: fb, rw 

kk
 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe