"Zmowa milczenia. Jak długo Węglarczyk zamierza udawać, że nie wie która kobieta do niego przyszła i jakie były przyczyny zwolnienia Lisa?"

Zarząd Ringier Axel Springer Polska i Tomasz Lis zadecydowali o natychmiastowym zakończeniu współpracy - podał kilka dni temu serwis wirtualnemedia.pl. Ruszyła fala spekulacji na temat przyczyn zwolnienia.
Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny Onetu
Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny Onetu / Screen YouTube Onet News

Oczekuję informacji od niedawnego szefa Newsweeka - redaktora Lisa, iż to nie są informacje o nim i że nie jest to prawdą. Naczelny redaktor tak opiniotwórczego tygodnika, mocno wpływającego na strategię Platformy Obywatelskiej, ma obowiązek wytłumaczyć czytelnikom sytuację.

- pisała wczesniej była działaczka zachodniopomorskiej Platformy Obywatelskiej Aleksandra Waislewska, komentując tweety jednej z twitterowiczek, która nie podając nazwiska Tomasza Lisa opisuje przypadek "szefa psychola".

Ciężka zmowa milczenia wokół okoliczności zwolnienia Lisa. A plotki są bardzo nieciekawe i nie dotyczą kwestii politycznych. Z szacunku do Czytelników właściciele tygodnika oraz pracujący tam dziennikarze powinni publicznie podać przyczyny

- pisał wcześniej szef portalu TVP.Info Samuel Pereira.

- Ta zmowa milczenia to skandal! Jak długo znany z frazesów o standardach Bartosz Węglarczyk zamierza chować głowę w piasek i udawać, że nie wie która kobieta i z czym do niego przyszła, jak zareagował albo nie i jakie były przyczyny zwolnienia Lisa??? #TylkoNieMówNikomu (...) Jak w praktyce na lewicy wygląda „siła i solidarność kobiet”? Mniej więcej tak jak milczenie „feministek” z Newsweeka. Takie odważne.

- pisze teraz Pereira

Program "Tomasz Lis" był również emitowany na Onecie, którego naczelnym jest Bartosz Węglarczyk


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe