Która gwiazda disco-polo zarabia najwięcej za koncert? Podano kwoty. Zwalają z nóg

Agencja Artystyczna "Luxart" podała na swojej stronie orientacyjne kwoty, jakie trzeba wypłacić gwiazdom disco-polo za pojedynczy występ. W opisie podkreślono, że podane ceny są jedynie orientacyjne, gdyż nie zawierają dodatkowych kosztów takich jak opłaty za nocleg, logistykę czy podatek VAT. 
 Która gwiazda disco-polo zarabia najwięcej za koncert? Podano kwoty. Zwalają z nóg
/ Zenek Martyniuk, Sławomir - fot. Marcin Żegliński / Tygodnik Solidarność | Radek Liszewski - screen YT/ FAKT

I tak z listy opublikowanej przez agencję możemy się dowiedzieć, że rzekomo najwięcej za jeden występ inkasuje Sławomir, znany m.in z hitu "Miłość w Zakopanem". Wydatek za jego jeden jego występ ma wynosić około 38 tysięcy złotych.

Dalsze miejsca piastuje: Zenek Martyniuk (33 tysiące złotych), Radek Liszewski z zespołem Weekend i Magdalena Narożna z Piękni i Młodzi (30 tysięcy złotych).

Nieco mniej zapłacimy za występ Sławomira Świerzyńskiego z Bayer Full - 25 tysięcy złotych. Podobną kwotę inkasuje Czadoman z ceną wynoszącą około 22 tysięcy złotych za występ.

Między 10 a 15 tysięcy złotych zarabiają mniej znane, ale wciąż popularne gwiazdy, takie jak Krystian Pudzianowski z zespołem Pudzian Band czy Tomasz Niecik.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe