loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
"Bojkotuj Cisowiankę!" - zachęcają aborcjoniści. Takiej reakcji Internautów się raczej nie spodziewali...
Opublikowano dnia 22.06.2017 18:29
Pro-aborcyjna organizacja zachęciła do bojkotu Cisowianki, gdyż Paweł Witaszek, wiceprezes spółki Nałęczów Zdrój (producenta wody mineralnej Cisowianka) wspiera organizacje walczące o życie nienarodzonych. 

screen Twitter

Chcesz, by kobiety miały prawo do legalnej i bezpiecznej aborcji? Nie kupuj Cisowianki!


- taki wpis pojawił się na profilu lewicowej organizacji "Z dala od szpitala". Walcząca z antyaborcyjnymi pikietami organizacja zachęciła do bojkotu Cisowianki, gdyż Paweł Witaszek, wiceprezes spółki Nałęczów Zdrój (producenta wody mineralnej Cisowianka) jest także prezesem Fundacji Rodziny Witaszków. Fundacja ta wspierała finansowo działalność organizacji walczących życie o nienarodzonych. 
Jednak chyba nie wszystko poszło po myśli pro-aborcyjnej organizacji. Internet chwile później zalała bowiem fala tweetów:

 
\nźródło: twitter
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

100-lecie odzyskania niepodległości także na Oleandrach?
Odzyskiwanie niepodległości było dłuższym procesem, nie jednorazowym fajerwerkiem. Kraków odegrał w tym procesie rolę niepoślednią.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Niemiecka prasa o amerykańskiej gospodarce za Trumpa. Skąd my to znamy?
Niemiecka gazeta przyznaje: "Wiadomości o rychłym upadku amerykańskiej gospodarki okazały się przedwczesne. Od 20 stycznia 2017 rządzi Donald Trump. Nie spowodowało to ruiny gospodarczej. Przeciwnie, gospodarka kwitnie". 
avatar
Paweł
Janowski

Skala Leszka-Janusza
Jak wszyscy wiemy zadaniem Głównego Urzędu Miar jest pilnowanie systemu miar obowiązujących w Polsce. Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że zaraz po nowym roku wpłynęło na biurko Rady Urzędu podanie o zaopiniowanie nowej jednostki pomiaru. Mierzyny siłę huraganów, sztormów i erupcji wulkanów. Teraz czas zmierzyć dokonania Leszka Balcerowicza i Janusza Lewandowskiego.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.