Nie żyje legenda Bon Jovi

Bardzo smutne wieści dla fanów zespołu "Bon Jovi".
 Nie żyje legenda Bon Jovi
/ Zespół Bon Jovi fot. Zarastardust - Wikipedia CC BY 2.0

Nie żyje Alec John Such. Muzyk był jednym z założycieli i basistą legendarnego amerykańskiego zespołu. Such miał 70 lat. O jego śmierci poinformował jego były zespół za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Alec John Such przyszedł na świat 14 listopada 1956 roku w Perth Amboy w stanie New Jersey. Największy rozgłos przyniosła mu gra w zespole "Bon Jovi". Such grał w nim w latach 1983-1994. Następnie zastąpił go basista Hugh McDonald. Przyczyna śmierci muzyka nie została podana do publicznej wiadomości.

"Mamy złamane serce na wieść o odejściu naszego drogiego przyjaciela Aleca Johna Sucha. Był oryginałem. Jako współzałożyciel Bon Jovi, Alec był integralną częścią procesu formowania się zespołu" - napisano w wiadomości.

"Such był kluczowy w sprowadzeniu do zespołu gitarzysty Richiego Sambory i perkusisty Tico Torresa w początkowym okresie jego istnienia" - czytamy w oświadczeniu.
 
"Szczerze mówiąc, trafiliśmy do siebie przez niego - był przyjacielem Tico z dzieciństwa i przyprowadził Richiego, żeby zobaczył nasze występy. Alec był zawsze dziki i pełen życia. Dziś te wyjątkowe wspomnienia wywołują uśmiech na mojej twarzy i łzę w oku. Będzie nam go bardzo brakowało" - napisano.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe