Suski o kamieniach milowych w KPO: To są intencje Unii, nie musimy tego wprowadzać

– Premier to dementował, mówił, że to są jakieś wymysły opozycji. Zobaczymy, jak będzie. Głosowałem za Krajowym Planem Odbudowy, ale nie za żadnymi aneksami. Nikt nam nie przedstawiał tego rodzaju rzeczy – stwierdził na antenie RMF FM poseł PiS Marek Suski.
 Suski o kamieniach milowych w KPO: To są intencje Unii, nie musimy tego wprowadzać
/ fot. YouTube / RMF FM

To są intencje, które Unia sobie tak wydumała, ale to nie jest tak, że musimy to wprowadzić. Możemy o tym rozmawiać, możemy to wprowadzić, możemy nie wprowadzić – powiedział zapytany o tzw. kamienie milowe, na które zgodziło się Prawo i Sprawiedliwość, poseł Marek Suski.

– Rozumienie słowa, że będą zmierzać, do czegoś to nie jest powiedziane, że na twardo muszą 30 czerwca podnieść wiek emerytalny, tak oczywiście możemy rozmawiać, ale to naprawdę do niczego nie prowadzi – dodał.

Prowadzący program na antenie RMF FM Robert Mazurek zapytał także swojego gościa o nowy podatek od aut spalinowych: opłatę rejestracyjną oraz podatek od posiadania pojazdów z konwencjonalnymi silnikami. Ma to doprowadzić do zwiększenia udziału w ruchu pojazdów elektrycznych.

Premier to dementował, mówił, że to są jakieś wymysły opozycji. Zobaczymy, jak będzie. Głosowałem za Krajowym Planem Odbudowy, ale nie za żadnymi aneksami. Nikt nam nie przedstawiał tego rodzaju rzeczy – stwierdził Suski.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe