Dwaj Rosjanie zginęli w wypadku nad rzeką. Byli dyrektorami rosyjskiego serwisu społecznościowego

Dwóch menedżerów firmy VK, właściciela popularnego w Rosji serwisu VK (dawniej VKontakte, odpowiednika Facebooka) zginęło w wypadku podczas urlopu Nienieckim Okręgu Autonomicznym.
 Dwaj Rosjanie zginęli w wypadku nad rzeką. Byli dyrektorami rosyjskiego serwisu społecznościowego
/ Fot. Pxfuel

Podczas przeprawy przez rzekę zginęli zastępca dyrektora generalnego VK Władimir Gabrijelian oraz dyrektor działu ds. zakupów Siergiej Mierzliakow. O śmierci Rosjan poinformowała państwowa agencja prasowa Federacji Rosyjskiej RIA Novosti. 

"Dziś rano okazało się, że w wyniku tragicznego wypadku zginęli Władimir Gabrijelian i Siergiej Mierzliakow. Łączymy się w żałobie z rodziną, krewnymi i przyjaciółmi. Władimir i Siergiej zawsze będą częścią naszego zespołu"

– informuje firma.

Przeprawa przez rzekę

Na kilka godzin przed zdarzeniem Związek Hodowców Reniferów informował na swoim profilu w serwisie VK, że zastępca dyrektora wraz z trzema towarzyszami – jego żoną, Alioną, Siergiejem Mierzialkowem oraz Siergiejem Olsewiczem zaginęli w pobliżu wsi Szojna. Mieli podróżować pojazdami terenowymi, które przewróciły się podczas przeprawy przez rzekę Bugrianica. Swoje życie ocalili tylko Aliona oraz Siergiej Olsewicz.

CZYTAJ TEŻ: Sąd umorzył sprawę Jana Śpiewaka. Chodzi o pozew Jacka Majchrowskiego

CZYTAJ TEŻ: Raperowi Macie grozi do 8 lat więzienia. Prokuratura wszczęła śledztwo

Jak donosi RIA Novosti, ciała menedżerów zostały na brzegu rzeki 7 maja

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe