Atak nożownika na ochroniarza Orlenu. Opublikowano drastyczne nagranie

We wtorek około godz. 5:00 rano przed bramą wjazdową do zakładu PKN Orlen w Płocku doszło do ataku na pracownika ochrony. Nagranie z tragicznego zdarzenia opublikował portal se.pl.
 Atak nożownika na ochroniarza Orlenu. Opublikowano drastyczne nagranie
/ zrzut ekranu z wideo se.pl

Do ataku ochroniarza doszło we wtorek przed godz. 5:00 przed bramą wjazdową do zakładu Orlenu w Płocku. Napastnik miał przyjechać pod bramę samochodem, wysiąść z niego, a następnie podejść do ochroniarza i go zaatakować.

Wstrząsające nagranie

Jeszcze we wtorek podejrzanemu o atak przedstawiono w płockiej Prokuraturze Rejonowej zarzut usiłowania zabójstwa i spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego czynu i złożył wyjaśnienia. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Portal se.pl dotarł do drastycznego nagrania z tragicznego zdarzenia. Widać na nim wybiegającego mężczyznę w kamizelce, który z nożem biegnie wprost na nieuzbrojonego ochroniarza. Zadaje mu ciosy w brzuch i klatkę piersiową. Pracownik ochrony próbuje walczyć i obezwładnić nożownika.

Tutaj można obejrzeć WIDEO. 

W Płocku znajduje się główny zakład produkcyjny PKN Orlen. Jest to największy kompleks rafineryjno-petrochemiczny w Polsce i jeden z największych w Europie. Zakład jest strategiczny dla bezpieczeństwa energetycznego naszego kraju. 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe