„A jak Cię złapią za rękę to mów, że to nie Twoja ręka…”. Dominik Tarczyński punktuje opozycję [WIDEO]

Najbardziej zakłamana, najbardziej szaleńcza opozycja, tutaj w PE i w Polsce. Ale cóż - kłamstwo ma krótkie nogi – mówi europoseł PiS Dominik Tarczyński, który opublikował ubiektywną listę „najgłupszych i najbardziej zakłamanych” wypowiedzi polityków opozycji.
 „A jak Cię złapią za rękę to mów, że to nie Twoja ręka…”. Dominik Tarczyński punktuje opozycję [WIDEO]
/ fot. Twitter

Europoseł Prawa i Sprawiedliwości Dominik Tarczyński opublikował „subiektywną listę najgłupszych i najbardziej zakłamanych wypowiedzi polityków opozycji w Parlamencie Europejskim i polskiej polityce”.

– Numer 4: Katarina Barley, która „nie powiedziała, tego co powiedziała”. Zaprzeczyła we wtorek, że mówiła o zagłodzeniu Polski i Węgier, a właściwie tłumaczyła to w ten sposób, że mówiła o Węgrzech. Więc nieważne - Węgrów można – powiedział europarlamentarzysta.

Numer 3: Donald Tusk. No geniusz, powiedział, że był najbardziej antyrosyjskim przewodniczącym Rady Europejskiej, a z Angelą Merkel kłócił się o Nord Stream 2. Niestety miał pecha, ponieważ jego koledzy z EPP wczoraj potwierdzili wszystkie tezy: powiedzieli, że nie można upokarzać Rosji – podkreślił.

Na drugim miejscu na liście Tarczyńskiego znalazł się prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, który „mówił, że środki dla Polski powinny być zamrożone, a potem temu zaprzeczał”. – Znowu miał pecha, bo jego koledzy w PE z jego grupy politycznej potwierdzili tezę: „środki trzeba mrozić, do momentu aż PO wygra w Polsce wybory” – zaznaczył.

– No i numer 1, absolutny geniusz: Kanclerz Scholz, który powiedział, że „Niemcy są tym państwem, które najbardziej wspiera Ukrainę i przekazuje najwięcej broni”. Tak powiedział, oczywiście miał na myśli zapewne 5 tys. hełmów. Wczoraj usłyszeliśmy znowu, że przekazywanie wielkiej ilości broni na Ukrainę tylko podtrzymuje i podgrzewa konflikt – podkreślił Tarczyński.

– Najbardziej zakłamana, najbardziej szaleńcza opozycja, tutaj w PE i w Polsce. Ale cóż - kłamstwo ma krótkie nogi – podsumował polityk PiS.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe