Z TVN do konkurencji? Nieoficjalne informacje ws. przyszłości Edwarda Miszczaka

We wtorek Grupa TVN przekazała, że po 25 latach z firmy odchodzi Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji. Według serwisu WirtualneMedia.pl na rynku krążą informacje o tym, że Miszczak miałby przejść do Telewizji Polsat i od 2023 r. zastąpić Ninę Terentiew związaną ze stacją od 2007 r.
Edward Miszczak Z TVN do konkurencji? Nieoficjalne informacje ws. przyszłości Edwarda Miszczaka
Edward Miszczak / fot. YouTube

We wtorek Grupa TVN przekazała, że po 25 latach z firmy odchodzi Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji. 

„W życiu każdego przychodzi taki moment, że mimo sukcesów odczuwa się potrzebę zmiany. Dlatego podjąłem decyzję o odejściu, ale ludzie i to wyjątkowe miejsce zawsze będą w moim sercu” – napisał odchodzący Edward Miszczak.

CZYTAJ WIĘCEJ: Z TVN odchodzi członek zarządu i dyrektor programowy Edward Miszczak

Nowe informacjeWedług serwisu WirtualneMedia.pl na rynku krążą informacje o tym, że Miszczak miałby przejść do Telewizji Polsat i od 2023 r. zastąpić Ninę Terentiew związaną ze stacją od 2007 r.

Miałaby się pożegnać z firmą podczas uroczystej gali 30-lecia Telewizji Polsatu (planowana jest na grudzień) i odejść na emeryturę. Napisał o tym należący do portalu Gazeta.pl serwis Plotek, cytując anonimowego pracownika Polsatu. Nam te informacje udało się nieoficjalnie potwierdzić” – pisze portal WirtualneMedia.pl.

Serwis wystosował zapytanie w tej sprawie do rzecznika prasowego Polsatu Tomasza Matwiejczuka. – Jeśli mamy coś do zakomunikowania, to zwykle to robimy. W tej sprawie nie mam nic do powiedzenia – odpowiedział krótko.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe