Szokujące słowa posłanki Lewicy o dzieciach Tadeusza Cymańskiego. W sieci zawrzało

Do skandalicznej sytuacji doszło w Sejmie. Chodzi dokładnie o wypowiedź posłanki Lewicy Katarzyny Kotuli, która przemawiając z sejmowej mównicy, zwróciła się do posła Zjednoczonej Prawicy – Tadeusza Cymańskiego.
 Szokujące słowa posłanki Lewicy o dzieciach Tadeusza Cymańskiego. W sieci zawrzało
/ YouTube: Sejm RP

– Panie pośle, chciałabym powiedzieć, że to nie sztuka iść w ilość, ale sztuka iść w jakość – mówiła w Sejmie poseł Lewicy Katarzyna Kotula do Tadeusza Cymańskiego, który jest głową wielodzietnej rodziny.

Z kolei wczoraj opisaliśmy powstałą sytuację w poniższym linku:

CZYTAJ WIĘCEJ: „Nie sztuka iść w ilość, ale w jakość”. Szokujące słowa posłanki Lewicy o dzieciach posła Solidarnej Polski [WIDEO]

W obliczu tej sytuacji pod adresem posłanki skierowano komentarze, które zdecydowanie negatywnie odnoszą się do wypowiedzianych przez nią słów.

„Sztuką jest myśleć, gdy się coś mówi! Tadziu masz wspaniałe i kochane dzieci. Sztuką jest iść w ilość i jakość. Głupota ludzka nie jest w stanie Wam uwłaczyć. Ot całe lemingi! [pisownia oryginalna – przyp. red.]” – napisała europoseł Beata Kempa.

 

„Poseł kawiorowej lewicy Katarzyna Kotula chciała dzisiaj zaistnieć atakując posła Tadeusza Cymańskiego ojca wielodzietnej rodziny. Poseł Lewicy stwierdziła: nie sztuka iść w ilość, sztuka iść w jakość. Czy to prawda, że ta Pani jest z zawodu nauczycielem? [pisownia oryginalna – przyp. red.]” – skomentował poseł Jan Mosiński.

 

„Nie rozumiem tego. Że niby po pierwszym, czy drugim dziecku, to rodzice się mniej troszczą się o kolejne? Mniej kochają? Czy o co chodzi ?? [pisownia oryginalna – przyp. red.]” – pytał z kolei poseł Arkadiusz Myrcha.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe