[video] Hołownia chwali się gen. Różańskim: "Jako nieliczny wygrał wojnę z Rosją. Na ćwiczeniach"

Podczas zamkniętego spotkania lider Polski 2050 Szymon Hołownia usilnie starał się przekonać swoich słuchaczy o wysokich kompetencjach jego doradcy ds. bezpieczeństwa - aktywnie udzielającego się w mediach gen. Mirosława Różańskiego.
 [video] Hołownia chwali się gen. Różańskim:
/ screen video Twitter

Przypomnijmy, że Szymon Hołownia poinformował na samym starcie swojej działalności politycznej, iż generał Mirosław Różański będzie koordynował pracami jego zespołu ds. bezpieczeństwa narodowego i zwierzchnictwa nad siłami zbrojnymi. O kontrowersyjnych tezach stawianych przez generała pisaliśmy na portalu Tysol.pl.

Czytaj więcej: Generał Różański w ogniu krytyki. Sławomir Cenckiewicz: "Bogu dzięki, że jest już poza wojskiem!"

Tymczasem okazuje się, że podczas zamkniętego spotkania lider Polski 2050 Szymon Hołownia usilnie starał się przekonać swoich słuchaczy o wysokich kompetencjach kontrowersyjnego wojskowego.

- Generał Mirosław Różański, mój doradca ds. bezpieczeństwa, jeszcze w kampanii z nami pracujący, kiedyś napisał taką książkę, o prowokującym tytule: "Dlaczego przegramy wojnę z Rosją?". On jest akurat dowódcą, który wygrał wojnę z Rosję, jako jeden z nielicznych, w czasie ćwiczeń, które regularnie się w polskich siłach zbrojnych prowadzi - mówił Szymon Hołownia na spotkaniu. Jego wypowiedź trafiła do mediów społecznościowych i spotkała się z lawiną prześmiewczych komentarzy.

 


 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe