„Wyjący popier*****cy, (…) gnida z Żoliborza”. Główna inwentaryzator nie pracuje już w Muzeum Powstania Warszawskiego

„Wyjący popier*****cy, szkoda, żeście wszyscy wtedy nie spadli, a zwłaszcza ta gnida z Żoliborza” – miała napisać 10 kwietnia na Facebooku Anna Grzechnik, pracownica Muzeum Powstania Warszawskiego. Później za swój wpis miała przeprosić i usunąć swoje konta w mediach społecznościowych.
Tweet Grzechnik/ Muzeum Powstania Warszawskiego „Wyjący popier*****cy, (…) gnida z Żoliborza”. Główna inwentaryzator nie pracuje już w Muzeum Powstania Warszawskiego
Tweet Grzechnik/ Muzeum Powstania Warszawskiego / Adrian Grycuk - Wikipedia CC BY-SA 3.0 | screen Twitter

Jak wynika ze screenów opublikowanych w sieci, w 12. rocznicę katastrofy smoleńskiej pracownica Muzeum Powstania Warszawskiego Anna Grzechnik miała opublikować na Facebooku skandaliczny, nienawistny wpis. Po tym, jak jej komentarz rozniósł się po sieci, a wiele osób apelowało do władz instytucji o zakończenie z nią współpracy, Grzechnik miała przeprosić za swoje zachowanie. Usunęła także swoje konta w mediach społecznościowych.

„Wyjący popier*****cy, szkoda, żeście wszyscy wtedy nie spadli, a zwłaszcza ta gnida z Żoliborza” – brzmi treść skandalicznego wpisu Anny Grzechnik. 

Dzień dobry. Informujemy, że umowa między Muzeum Powstania Warszawskiego a Anną Grzechnik została rozwiązana

– pisze dziś Muzeum Powstania Warszawskiego.

 

Lech Kaczyński

Co warte przypomnienia, o powstanie instytucji, w której obecnie pracuje p. Grzechnik, bardzo zabiegał tragicznie zmarły w katastrofie samolotu pod Smoleńskiem prezydent Lech Kaczyński.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe