[WIDEO] Młoda Polka doceniona w amerykańskim „Mam Talent”. Nagranie podbija sieć

Sara James wystąpiła w castingu do amerykańskiego show „Mam Talent”. Występ młodej Polki został mocno doceniony.
 [WIDEO] Młoda Polka doceniona w amerykańskim „Mam Talent”. Nagranie podbija sieć
/ youtube: America"s Got talent screen.

Sara James to młoda polska piosenkarka, która niedawno reprezentowała nasz kraj na 19. konkursie Eurowizji dla dzieci we Francji, gdzie zajęła drugie miejsce. Z kolei w roku 2021 zwyciężyła w programie „The Voice Kids”. Teraz młoda Polka stara się rozwinąć swoją karierę poza granicami naszego kraju.

Sara James wzięła udział w castingu do amerykańskiej edycji „Mam Talent”. Młoda gwiazda z Polski na scenie popularnego programu zaśpiewała utwór Billie Eilish. Wykonanie 14-latki wyraźnie spodobało się jurorom, lecz przede wszystkim słynnemu łowcy talentów – Simonowi Cowellowi.

W ostatnich latach w branży muzycznej niestety brak jest wokalistów z Polski, którzy na dobre rozwinęli swoją karierę na świecie. Ten niezbyt korzystny trend stara się przerwać Sara James, która w castingu do amerykańskiego „Mam Talent” podbiła serca jurorów za sprawą bardzo dobrego wykonania utworu „Lovely”, kojarzonego przede wszystkim z Billie Eilish.

Jury programu nie kryło uznania dla młodej Polki. Największy zachwyt dla 14-latki wyraził Simon Cowell, który postanowił nacisnąć złoty przycisk, zapewniając tym Sarze awans do półfinału.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe