Łomża Vive Kielce w Final4 Ligi Mistrzów. Gdzie obejrzeć spotkania polskiej drużyny?

Łomża Vive Kielce już w ten weekend zagra w Final4 Ligi Mistrzów. Przed mistrzami Polski stoi wielka szansa na ważny triumf na europejskich parkietach.
 Łomża Vive Kielce w Final4 Ligi Mistrzów. Gdzie obejrzeć spotkania polskiej drużyny?
/ eurosport Polska YouTube

Łomża Vive Kielce już w ten weekend stanie przed szansą na zdobycie drugiego w swojej historii tytułu najlepszej drużyny Europy. Polski klub już święcił tej rangi tytuł w roku 2016. Od tego czasu minęło sześć lat, lecz ekipa z Kielc w dalszym ciągu jest jedną z czołowych drużyn na kontynencie. Gdzie można będzie obejrzeć spotkania Łomża Vive Kielce?

Łomża Vive Kielce w Final4 Ligi Mistrzów

Final4 Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych przed nami. Przed olbrzymią szansą na zdobycie bardzo cennego trufeum do klubowej gabloty stanie Łomża Vive Kielce. Piłkarze ręczni ze stolicy województwa świętokrzyskiego od lat dominują najwyższą klasę rozgrywkową w Polsce. Z kolei w Europie klub z Kielc od lat jest uznawany za jednego z czołowych.

W tym roku piłkarze Łomża Vive Kielce ponownie mają okazję, aby pokazać swoją wysoką wartość na europejskich parkietach. Przed nami Final4 Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych, gdzie w półfinale podopieczni Tałanta Dujszebajewa zmierzą się z Telekomem Veszprem. Polska drużyna w tej edycji LM mierzyła się już z Węgrami w fazie grupowej, gdzie stosunek wygranych wyniósł jeden do jednego. Jeśli Łomża Vive Kielce wygra z Veszprem, awansuje do finału, w którym zagra ze zwycięzcą pary THW Kiel – Barca.

Final4 Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych - gdzie obejrzeć spotkania Łomża Vive Kielce?

Gdzie będzie można obejrzeć wszystkie spotkania w ramach Final4, a w tym przede wszystkim Łomża Vive Kielce? Eurosport 1 i Eurosport Extra w Playerze pokażą na żywo wszystkie spotkania tegorocznej konfrontacji czterech najlepszych drużyn Ligi Mistrzów.  Półfinałowe spotkanie Vive odbędzie się w sobotę o godz. Finał zaplanowano w niedzielę na godz. 17.45.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe