„Rosjanie walczący po stronie Ukrainy wzięli do niewoli Ukraińców walczących po stronie Rosji”. To zdjęcie robi furorę w sieci [FOTO]

W sieci furorę robi zdjęcie Rosjan z legionu „Wolność Rosji” – walczącego po stronie Ukrainy – którzy wzięli do niewoli Ukraińców z separatystycznej tzw. Ługańskiej Republiki Ludowej.
Obiektyw aparatu fotograicznego „Rosjanie walczący po stronie Ukrainy wzięli do niewoli Ukraińców walczących po stronie Rosji”. To zdjęcie robi furorę w sieci [FOTO]
Obiektyw aparatu fotograicznego / Pixabay.com

Sytuacja na wojnie bywa skomplikowana, czego dowodzi pewien incydent, do którego doszło podczas rosyjskiej inwazji na Ukrainę.

 

To zdjęcie robi furorę w sieci

Oto w sieci robi furorę zdjęcie przedstawiające Rosjan, którzy w ramach legionu „Wolność Rosji” postanowili walczyć z reżimem Putina po stronie Ukrainy i wzięli do niewoli żołnierzy separatystycznej tzw. Ługańskiej Republiki Ludowej. Ukraińcy zamieszkujący separatystyczne „republiki” mogą być dobrowolnymi członkami ich „sił zbrojnych” walczących po stronie Rosji, ale mogą też być przymusowo wcieleni. W ten sposób Rosjanie usiłują uzupełnić braki osobowe swojej armii inwazyjnej.

Na zdjęciu widać dwóch żołnierzy „Wolności Rosji” pod bronią i dwóch klęczących jeńców. Jeden z Rosjan trzyma flagę separatystycznej tzw. Ługańskiej Republiki Ludowej.

Zdjęcie ma już tysiące udostępnień i polubień na różnych profilach.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe