Macron niczym Judasz? Jarosław Wolski publikuje grafikę

Niezależny ekspert Jarosław Wolski za pośrednictwem mediów społecznościowych zamieścił zestawienie dwóch zdjęć. Na pierwszym z nich jest przedstawiony Jezus Chrystus oraz Judasz. Z kolei na drugim prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski oraz prezydent Francji Emmanuel Macron.
 Macron niczym Judasz? Jarosław Wolski publikuje grafikę
/ YouTube kanał: "WoW - Wolski o Wojnie"

Wojna na Ukrainie trwa już ponad 100 dni. Wczoraj media na całym świecie skupiły się przede wszystkim na wizycie przedstawicieli Włoch, Niemiec, Francji oraz Rumunii w Kijowie. W trakcie wizyty i rozmów tradycyjnie wykonano wiele zdjęć, które następnie zaczęły przedostawać się do mediów. Szczególną popularność zyskała fotografia Wołodymyra Zełenskiego z Emmanuelem Macronem.

Zdjęcie nie umknęło uwadze Jarosławowi Wolskiemu, który bardzo aktywnie odnosi się w wielu miejscach do sytuacji wojennej na Ukrainie. Ekspert zamieścił na swoim koncie na Twitterze wspomniane zdjęcie obu prezydentów. Natomiast obok znalazło się jeszcze zdjęcie obrazu przedstawiającego Jezusa Chrystusa i Judasza.

– Znajduję zabawnym – napisał krótko Jarosław Wolski.

 

Kim jest Jarosław Wolski?

Jarosław Wolski to ekspert niezależny, lecz przede wszystkim cywilny analityk zajmujący się wojskiem i obronnością, specjalizujący się w broni pancernej oraz przeciwpancernej. Wolski jest częstym gościem kanału „Historia realna”, gdzie prowadzącym rozmowy z gośćmi jest Piotr Zychowicz. Jarosław Wolski od niedawna posiada także własny kanał na YouTubie – „WoW – Wolski o Wojnie”, który ma prawie 200 tysięcy subskrybentów.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe