„Jak wkurzony pudel. Jest nikim”. Szokujące słowa rosyjskiego agenta o Krychowiaku

Grzegorz Krychowiak stara się robić wszystko, aby definitywnie zakończyć swoją przygodę z rosyjską ligą i dotychczasowym klubem, którym jest FK Krasnodar. Polski pomocnik obrywa przy tym po głowie ze strony rosyjskiego środowiska piłki nożnej.
 „Jak wkurzony pudel. Jest nikim”. Szokujące słowa rosyjskiego agenta o Krychowiaku
/ YouTube: Łączy nas piłka

Wojna na Ukrainie wybuchła pod koniec lutego bieżącego roku. Działania wojenne na terytorium naszego wschodniego sąsiada trwają w dalszym ciągu. Taki stan rzeczy ma także wpływ na wydarzenia sportowe. W Rosji w ostatnich latach grał Grzegorz Krychowiak, który jednak po wybuchu konfliktu przeniósł się do Grecji.

Niestety teraz Polak musi wrócić do Rosji. Sprawy dotyczące gry piłkarzy w rosyjskich klubach, którzy chcieliby odejść, wciąż nie zostały uregulowane przez FIFA. W tej sytuacji nie jest wykluczone, że Krychowiak najbliższy sezon spędzi w Rosji.

Chęci na odejście Krychowiaka spotkały się ze sporą krytyką ze strony rosyjskiego agenta Dmitrija Seluka, który odniósł się do kwestii Polaka na portalu sportsdaily.ru.

– Czy piłkarz z Rosji może teraz wyjechać do czołowej ligi w Europie? Nie łączmy piłki nożnej z polityką. Niech politycy sami o siebie zadbają – powiedział Seluk, po czym zaatakował Grzegorza Krychowiaka. – Jest bardzo dobry przykład – Krychowiak. Jak była na nim presja – odszedł, jak nikt go nie potrzebuje – wrócił. Jak wkurzony pudel. Wrócił, bo nikt inny mu nie płaci, a jako piłkarz jest niczym.

– Takich graczy jest dużo, a w Europie nie ma problemów z rosyjskim paszportem. Możesz iść grać, gdzie chcesz – podsumował rosyjski agent.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe