Pamiętacie co nawywijała Kurdej-Szatan? Teraz mówi, że "warto walczyć o prawdę i wolność" [VIDEO]

Na początku listopada zeszłego roku Barbara Kurdej - Szatan opublikowała na Instagramie post, który wstrząsnął polską opinia publiczną. W tym czasie Polska zmagała się z operacją hybrydową reżimu Łukaszenki.
Barbara Kurdej - Szatan Pamiętacie co nawywijała Kurdej-Szatan? Teraz mówi, że
Barbara Kurdej - Szatan / Screen YouTube NaTemat.pl

Na początku listopada zeszłego roku Barbara K.-Sz. opublikowała na Instagramie wpis.

"To jest ku**a +straż graniczna+ ????? +Straż+ ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!!"

 – napisała aktorka. Wpis ten po jakimś czasie został usunięty.

Na ten wpis zareagował wtedy prezes TVP Jacek Kurski. "Obrona polskiej granicy pokazuje jak cenna jest praca polskich służb i wojska. W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polaków" - informował na Twitterze Jacek Kurski.

Sieć Play pod naciskiej opinii publicznej nie przedłużyła z Kurdej - Szatan kontraktu reklamowego, a w sieci ruszyła fala poparcia dla polskich mundurowych, a celebrytka stała się bohaterką białoruskiej antypolskiej propagandy. W sieci rozpoczęła się akcja #MuremZaPolskimMundurem

 

"Walka o prawdę i wolność"

- To jest tak, że zawsze warto żyć w zgodzie ze sobą i zawsze walczyć o wolność. No nie wiem, patrzymy teraz nawet na Ukrainę jak walczy. Mogliby się poddać. Oczywiście nie chcę tutaj porównywać sytuacji wojennej do mojej, ale chodzi mi w ogóle o walkę o prawdę. O prawdę. O wolność.

- mówi teraz o swoim poście w programie Na Temat Barbara Kurdej - Szatan

- Ale jaką prawdę Kurde głosiłaś? nazywajmy rzeczy po imieniu, a tu lecą tylko ogólniki, bo obie panie wiedzą że racji nie mają.

- Paniusia nadal nic nie zrozumiała?....

- piszą komentatorzy na YT


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe