Kto posprzątał po „happeningu” Jachiry? Pracownik Centrum Informacyjnego Sejmu publikuje zdjęcia

„Należy pamiętać, że wszystkie mniej lub bardziej wyszukane «eventy» w Sali Posiedzeń Sejmu RP najczęściej kończą się w ten sam sposób – pracą innych. Naprawdę z niektórych form ekspresji można zrezygnować” – pisze o „happeningu” posłanki PO jeden z pracowników Centrum Informacyjnego Sejmu.
 Kto posprzątał po „happeningu” Jachiry? Pracownik Centrum Informacyjnego Sejmu publikuje zdjęcia
/ fot. Twitter

Adam Glapiński złożył w środę przed Sejmem przysięgę w związku z objęciem funkcji szefa Narodowego Banku Polskiego na drugą kadencję. W trakcie składania przez Glapińskiego przysięgi posłowie opozycji trzymali transparenty – m.in. „Glapiński musi odejść” czy „Drożyzna PiS”.Klaudia Jachira postanowiła jednak wpaść na jeszcze bardziej „oryginalny” pomysł i zrzuciła z balkonów sejmowych sztuczne pieniądze. „Efekt bezdennie głupiego happeningu pani Jachiry. Kto ma to sprzątać?” – pytał na Twitterze poseł PiS Radosław Fogiel.

CZYTAJ WIĘCEJ: „Szarpie się ze strażnikami i rzuca śmieciami na posłów”. Skandaliczny „happening” Jachiry [WIDEO]

„Z niektórych form ekspresji można zrezygnować”

Tymczasem pracownik Centrum Informacyjnego Sejmu Andrzej Grzegrzółka opublikował zdjęcia, które odpowiadają na pytanie zadane przez polityka Prawa i Sprawiedliwości. Na fotografiach widzimy kobiety sprzątające „banknoty” porozrzucane przez Klaudię Jachirę.

„Należy pamiętać, że wszystkie mniej lub bardziej wyszukane «eventy» w Sali Posiedzeń Sejmu RP najczęściej kończą się w ten sam sposób – pracą innych. Naprawdę z niektórych form ekspresji można zrezygnować” – napisał Grzegrzółka.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe