Tragiczna śmierć popularnej tancerki, znanej z programu „You Can Dance”. Padła ofiarą pożaru

Nie żyje Natalia Madejczyk, jedna z bardziej lubianych i popularnych uczestniczek pierwszej edycji tanecznego show „You Can Dance”. Młoda tancerka zmarła wskutek poważnych oparzeń, których doznała po wybuchu pożaru w jej mieszkaniu.
 Tragiczna śmierć popularnej tancerki, znanej z programu „You Can Dance”. Padła ofiarą pożaru
/ pixabay.com

Jak podaje portal Pudelek.pl, gdy Natalia Madejczyk trafiła do szpitala na Śląsku na skutek odniesienia rozległych obrażeń w pożarze, jej stan był krytyczny. 

„Niektórzy już wiedzą, że miał miejsce pożar w mieszkaniu, w którym niestety Natalia i dwójka znajomych przebywali. Natalia walczy o życie, jest mocno poparzona” – napisali przyjaciele tancerki w mediach społecznościowych po tragicznym wydarzeniu.

Niestety, dziś już wiadomo, że nie udało się uratować jej życia. Wpis informujący o śmierci Natalii opublikowano na profilu Grupa Festiwale, który współpracował z tancerką. 

 

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą ...
Ks. Jan Twardowski

Dziś o godz. 13.30 odeszła nasza Kochana Natalia Madejczyk.
Słowa, tyle słów ... niewypowiedzianych. Taniec ... tyle pięknych kroków nie wytańczonych. Spotkanie ... tyle nieodbytych spotkań. Plany ... tyle planów niezrealizowanych. Marzenia ... Eh! Szok i niedowierzanie.

Dziękujemy Tobie niezwykła, kochana dziewczyno, tancerko, sędzino - za oddanie, pasję, Twój uśmiech i dobro. Nasze ostatnie wspólne bycie podczas Festiwalu Holiday Dance Festiwal w Markach 12 czerwca 2022 roku - było Twoim ostatnim sędziowaniem - niech Twoje noty wędrują do naszych Tancerzy jako wskazówka na dalszą drogę ...

Spoczywaj w spokoju Natalko ... Na Zawsze Pozostaniesz w naszych SERCACH💔💔💔

- czytamy we wpisie profilu Grupa Festiwale.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe