Makabryczne odkrycie na Kujawach. Znaleziono zwłoki dziecka

Według nieoficjalnych informacji radia RMF FM w niewielkiej miejscowości położonej na Kujawach dokonano przerażającego odkrycia. W wynajmowanym domu odnaleziono zwłoki dziecka. Z kolei policja w tej sprawie miała już zatrzymać mężczyznę, który najprawdopodobniej jest ojcem.
 Makabryczne odkrycie na Kujawach. Znaleziono zwłoki dziecka
/ pixabay.com

Do przerażającej sytuacji doszło w miejscowości Szabda położonej w województwie kujawsko-pomorskim. To właśnie tam doszło do szokującego odkrycia. Kobieta posiadająca dom w Szabdach wynajmowała go młodemu małżeństwu. Kobieta postanowiła odwiedzić należącą do niej nieruchomość. Wcześniej otrzymała wiadomość od pracowników naprawiających dach, że przez okno zauważyli leżące ciało.

W środku kobieta odnalazła zwłoki dziecka w stanie zaawansowanego rozkładu. Lekarz specjalista w medycynie sądowej stwierdził, że to zwłoki chłopca w wieku około 2 lat. W związku z tym policja miała zatrzymać 34-letniego mężczyznę, który ma być ojcem dziecka.

Mężczyzna został zatrzymany w stanie nietrzeźwości. W dodatku towarzyszyło mu jedno z jego pięciorga dzieci, które następnie trafiło do domu dziecka. Funkcjonariusze policji ustalili także miejsce pobytu 27-letniej matki i trójki pozostałych dzieci. Okazało się, że kobieta wczoraj w szpitalu w Warszawie urodziła szóste dziecko. Trójka dzieci jest pod opieką krewnych.

Na ten moment nie są znane okoliczności śmierci dziecka. Policja odsyła w tej sprawie do prokuratury. Ta zapowiedziała przekazanie szczegółów dochodzenia w piątek późnym popołudniem. Według ustaleń radia RMF FM – zatrzymanemu nie przedstawiono zarzutów.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe