"Jeśli Tomasz Lis pojawi się na Paradzie Równości usłyszy gromkie WYPIE...LAJ"

Miesiąc temu zarząd Ringier Axel Springer Polska i Tomasz Lis zadecydowali o natychmiastowym zakończeniu współpracy. Ruszyła fala spekulacji. Wczoraj artykuł opublikowany na łamach Wirtualnej Polski wstrząsnął opinią publiczną.
Tomasz Lis
Tomasz Lis / Screen YouTube

Portal Wirtualna Polska w piątkowej publikacji twierdzi, że podwładni red. naczelnego „Newsweeka” Tomasza Lisa od lat alarmowali o jego przemocowych zachowaniach. Wśród zarzutów pracowników wobec Lisa wymieniono m.in. doprowadzanie pracowników do ataków paniki, poniżanie, wulgarne, seksistowskie odzywki czy tworzenie atmosfery przesiąkniętej chamstwem.

- Mam nadzieję, że @lis_tomasz się jutro nie pojawi na #ParadaRównośći 🏳️‍🌈 w Warszawie. A jeśli tak, to usłyszy gromkie „WYPIERDALAJ”. Od prawdziwych wrogów gorsi są tylko fałszywi sojusznicy. Tomaszu Lisie, shame on you 🤮

- komentuje poseł Lewicy, była rzecznik SLD Anna Maria Żukowska publikując screen fragmentu tekstu WP, w którym cytowany jest Lis, który ma pytać pracownika "czy jest pedałem".

 

"Parada Równości"

W sobotę ulicami Warszawy ma przejść demonstracja aktywistów LGBT, tzw. "Parada Równości". W "Paradzie" mają wziąć udział również aktywiści z Ukrainy i licznie reprezentowane potężne koncerny.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe