"Jeszcze kilka dni temu mówił, że jest "dupiarzem", a dziś...". Dziennikarka Newsweeka "pojechała" Trzaskowskiemu

- #ParadaRówności ponownie przeszła ulicami @warszawa. Szliśmy po szacunek, równość, tolerancję. Dla wszystkich. Szliśmy z przyjaciółmi z @KyivPride, z komisarz @helenadalli i licznymi gośćmi z Europy i całego świata. Szliśmy z uśmiechem. I szliśmy razem. Dziękuję! ❤️?️‍? - napisał prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski chwaląc się swoimi zdjęciami z Parady Równości.
Rafał Trzaskowski
Rafał Trzaskowski / Screen YouTube

- Prezydent @trzaskowski_ jeszcze kilka dni temu mówił, że był "dupiarzem", czyli zaliczał "dupy", mówiąc wprost. Dziś deklaruje szacunek dla wszystkich. Cudowna przemiana

- odpowiedziała dziennikarka Newsweeka Renata Grochal

 

Dupiarz

Przypomnijmy: Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski był gościem odcinka podcastu z serii „WojewódzkiKędzierski”. W trakcie rozmowy włodarz stolicy rozmawiał z prowadzącymi na tematy związane z polityką, lecz nie zabrakło także wątków prywatnych.

W trakcie programu Kuba Wojewódzki zapytał swojego gościa o słowo „bawidamek”, które rzekomo Trzaskowski miałby kojarzyć tylko z języka swojej babci. Odpowiedź byłego kandydata Koalicji Obywatelskiej na urząd prezydenta kraju mogła zaskoczyć – Bawidamkiem? Kto tak teraz mówi? Chodziło o słowo „dupiarz” – zaśmiał się.

Czytaj więcej: [wideo] Trzaskowski w radiu pochwalił się, że był… „dupiarzem”. „Nie żadnym bawidamkiem”


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe