[WIDEO] Mężczyzna przeszkadzający w spotkaniu Jarosława Kaczyńskiego zidentyfikowany? „To człowiek Brejzy”

Prezes PiS Jarosław Kaczyński spotkał się z mieszkańcami Inowrocławia. Przedsięwzięcie próbowali sabotować samorządowcy związani z PO – donosi portal tvp.info.
 [WIDEO] Mężczyzna przeszkadzający w spotkaniu Jarosława Kaczyńskiego zidentyfikowany? „To człowiek Brejzy”

Prezes PiS podkreślił znaczenie polskiej obronności w niespokojnych czasach, przewidując, że Polska ma do odegrania kluczową rolę na arenie międzynarodowej.

– Polska ze względu na wielkość i wzmocnienie armii może odegrać w przyszłości rolę najważniejszego państwa, ale z poszanowaniem sojuszników

– tłumaczył.

Wyraził również obawy związane z kierunkiem, w jakim zmierza Unia Europejska (UE). Przedstawił wizję przyszłości UE alternatywną wobec federalistycznych pomysłów postulowanych przez Brukselę.

– UE musi być związkiem wolnych i równych narodów

– zaznaczył.

Część z mieszkańców próbowała jednak zakłócić porządek zdarzenia. Wśród tej grupy według lokalnych radnych z PiS znaleźli się m.in. radni z PO.

Radni PiS alarmują, że to samorządowcy związani z Platformą Obywatelską i Porozumieniem Ryszarda Brejzy od wielu dni namawiali, by zakłócić wizytę Jarosława Kaczyńskiego w Inowrocławiu

– twierdzi portal tvp.info.

– Ich zachowanie było wysoce naganne. Bardzo niestosowne. Obfitowało w wiele wulgaryzmów i było wręcz chamskie

– ocenia radny PiS Marcin Wroński w rozmowie z portalem.

Tvp.info twierdzi, że wśród kłopotliwej grupki znalazł się m.in. wiceszef rady miejskiej Inowrocławia Grzegorz Kaczmarek, który pokrzykiwał o „prezerwatywach” i „g**nie”.

Nagrania mające przedstawiać jego wątpliwej jakości wystąpienia satyryczne krążą po sieci. Internauci wskazują, że wypowiedzi lokalnego polityka były popisem „chamstwa i prostactwa”.

 

 

 

 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe