Tusk tłumaczył się z uległości wobec Merkel. „Dlaczego się śmiejecie?” [WIDEO]

Donald Tusk na początku bieżącego miesiąca pojawił się na Uniwersytecie Wrocławskim. W trakcie swojego wystąpienia aktualny lider Platformy Obywatelskiej odniósł się do sprawy dotyczącej jego „uległości” względem byłej kanclerz Niemiec.
 Tusk tłumaczył się z uległości wobec Merkel. „Dlaczego się śmiejecie?” [WIDEO]
/ twitter.com

Nagranie z fragmentem słów byłego szefa rządu PO-PSL za pośrednictwem swojego konta na Twitterze zamieścił Radosław Fogiel z Prawa i Sprawiedliwości.

– Angela Merkel i moja uległość wobec niej. Ta teza nie jest prawdziwa – stwierdził Tusk, lecz po chwili dodał: – dlaczego się śmiejecie?

Z kolei publikujący nagranie Radosław Fogiel określił fragment nagrania krótko: – Wyśmienite to jest.

Donald Tusk i powrót do Polski

Donald Tusk już niemal rok temu wrócił do krajowej polityki. Były szef rządu Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego wręcz w trybie natychmiastowym przejął stery władzy nad swoją dawną partią. Bez wątpienia celem Tuska jest pokonanie Prawa i Sprawiedliwości w najbliższych wyborach, lecz bazując na wynikach sondaży, można dojść do wniosku, że taki skutek może nie nastąpić bez wsparcia ze strony innych opozycyjnych ugrupowań. Wszystko jednak rozstrzygną wyborcy przy wyborczych urnach.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe