Sterczewski zabiera głos po incydencie z policją. Poseł opublikował krótki wpis

"Chciałbym wszystkich bardzo przeprosić za moje wczorajsze zachowanie" - napisał na Twitterze poseł KO Franciszek Sterczewski po tym, jak do sieci wyciekło nagranie z interwencji policji z jego udziałem. Wszystko wskazuje na to, że młody parlamentarzysta jechał na rowerze po spożyciu alkoholu.
Franciszek Sterczewski Sterczewski zabiera głos po incydencie z policją. Poseł opublikował krótki wpis
Franciszek Sterczewski / screen YT - Platforma Obywatelska

We wtorek po południu radio RMF FM poinformowało, że funkcjonariusze policji interweniowali w sprawie rowerzysty, który jechał pod wpływem alkoholu. Przekazano, że kłopotliwy rowerzysta okazał się… posłem KO, Franciszkiem Sterczewskim. Do sieci trafił filmik z wydarzenia.

Czytaj więcej: „Nudzi mi się w ch***”. Opublikowano nagranie z zajścia z posłem Sterczewskim [WIDEO]

Sterczewski zabiera głos

Po opublikowaniu nagrania w mediach wybuchła prawdziwa burza. W końcu sam zainteresowany postanowił zabrać w sprawie głos, publikując wpis w mediach społecznościowych. 

"Szanowni Państwo, chciałbym wszystkich bardzo przeprosić za moje wczorajsze zachowanie. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca i nigdy się już nie powtórzy. W ramach zadośćuczynienia wpłacę 5000 zł na rzecz Fundacji Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych Amber" - poinformował Franciszek Sterczewski na Twitterze.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe