"Pewnie po tej odpowiedzi wskoczę na listę pańskich wrogów". Stanowski publikuje pytania jakie dostał od Jadczaka

Krzysztof Stanowski, dziennikarz związany z Kanałem Sportowym na swoim profilu na Twitterze opublikował serię pytań, które otrzymał od dziennikarza Wirtualnej Polski Szymona Jadczaka.
/ / zrzut ekranu serwisu YouTube . Kanał Sportowy

Przypomnijmy, że kilka dni temu pojawiła się kolejna publikacja dziennikarza Wirtualnej Polski Szymona Jadczaka na temat Czesława Michniewicza i jego powiązań z Ryszardem F., ps. "Fryzjer", w przeszłości szefem grupy stojącej za nagminnym ustawianiem wyników meczów ligowych w Polsce.

Z materiału powstałego na podstawie analizy akt sądowych i billingów telefonicznych wynika, że przy 11 meczach Lecha Poznań w okresie, gdy jego trenerem był Czesław Michniewicz, doszło do korupcji lub próby korupcji, a obecny selekcjoner drużyny narodowej wiele razy w tym czasie rozmawiał z „Fryzjerem".

Atmosfera wokół polskiej kadry, która za mniej niż pół roku rozpocznie walkę w finałach mistrzostw świata w Katarze, jest mocno napięta. Dziennikarze Wirtualnej Polski zapytali jednego z ważnych sponsorów PZPN, firmę InPost, o stanowisko w sprawie artykułów dotyczących powiązań selekcjonera Czesława Michniewicza z Ryszardem F., ps. Fryzjer.

CZYTAJ WIĘCEJ: Burza wokół Czesława Michniewicza. Ważny sponsor PZPN zabiera głos

CZYTAJ WIĘCEJ: Michniewicz przerywa milczenie. Oto oświadczenie selekcjonera polskiej reprezentacji

Okazuje się, że dziennikarz WP serię pytań w tej sprawie zadał również dziennikarzowi Krzysztofowi Stanowskiemu.

Szymon Jadczak wysłał mi serię pytań, a jako że uważam, iż moja odpowiedź mogłaby nie trafić w całości do artykułu to pozwalam sobie odpowiedzieć tutaj, żeby każdy mógł się zapoznać

- napisał na Twitterze Stanowski i opublikował listę pytań z odpowiedziami. 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe