„O Boże kochany”. Auto nagle wystrzeliło w powietrze. Zaskakujące nagranie ze Świdwina [WIDEO]

Jedna z użytkowniczek TikToka ze Świdwina nagrywała kamerą w telefonie skutki ulewy. Nie spodziewała się jednak, że przez przypadek uchwyci sytuację, która niemal natychmiastowo obiegnie sieć.
 „O Boże kochany”. Auto nagle wystrzeliło w powietrze. Zaskakujące nagranie ze Świdwina [WIDEO]
/ fot. TikTok

W piątek 1 lipca przez Polskę przeszły gwałtowne burze i ulewy. Jedna z użytkowniczek TikToka ze Świdwina nagrywała kamerą w telefonie skutki ulewy. Nie spodziewała się jednak, że przez przypadek uchwyci sytuację, która niemal natychmiastowo obiegnie sieć.

Na nagraniu widzimy, jak osobowa Skoda najeżdża na studzienkę kanalizacyjną i akurat w tym momencie właz wystrzela wybijając w powietrze ważący ponad tonę pojazd. – O Boże kochany – zareagowała na całą sytuację nagrywająca zdarzenie kobieta.

„Siła uderzenia skupiła się na tylnej osi, przez co samochód przejechał fragment drogi tylko na przednich kołach, po czym się zatrzymał. Kierująca nim kobieta niezwłocznie włączyła światła awaryjne i wysiadła. Szybko otworzyła tylne drzwi. Zapewne wraz z nią jechały dzieci, które wystraszyły się incydentu” – pisze serwis o2.pl.

@justynawypych147 #ulewa ♬ dźwięk oryginalny - justa88

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe