Tusk zabiera głos ws. Kościoła. „Wierzysz w Boga? Nie głosujesz na PiS. To proste jak drut!”

Jeśli macie córkę, wnuczkę, nie możecie głosować na PiS. Oni zgotują piekło Waszym córkom i wnuczkom! Co Rydzyk, Jędraszewski wiedzą o rodzinie, seksie, łóżku? Wierzysz w Boga, nie głosujesz na PiS, to jest proste jak drut! – mówił w sobotę w Radomiu były premier.
 Tusk zabiera głos ws. Kościoła. „Wierzysz w Boga? Nie głosujesz na PiS. To proste jak drut!”
/ fot. Twitter

W sobotę o godz. 12 rozpoczęła się konwencja Platformy Obywatelskiej, podczas której przemówienie wygłosił m.in. były premier i lider ugrupowania Donald Tusk. Szef PO swoje wystąpienie poświęcił przede wszystkim Prawie i Sprawiedliwości oraz rządom Mateusza Morawieckiego.

W pewnym momencie zabrał także głos w sprawie Kościoła. Jak stwierdził, „jak tylko wygramy wybory, to nie będziemy długo zastanawiać się nad negocjacjami”. – Nie będzie tak, że w sprawach krzywdy dzieci, przemocy i pedofilii będą jakieś nietykalne krowy. Święte i nietykalne są tylko dzieci w Polsce – powiedział.

– Jeśli macie córkę, wnuczkę, nie możecie głosować na PiS. Oni zgotują piekło Waszym córkom i wnuczkom! Co Rydzyk, Jędraszewski wiedzą o rodzinie, seksie, łóżku? Wierzysz w Boga, nie głosujesz na PiS, to jest proste jak drut! – zaapelował.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe