"Samochód, którym pani jeździ za grube pieniądze!". Poseł Platformy wpadł w furię na antenie TVP Info [VIDEO]

Jednym z gości "Minęła 20" w TVP Info był poseł Platformy Tomasz Lenz
Tomasz Lenz
Tomasz Lenz / Screen TVP Info

Rozmowa dotyczyła między innymi tematu fuzji Orlenu z Lotosem, jednak stała się również pretekstem do personalnego ataku posła Platformy Tomasza Lenza na prowadzącą Magdalenę Ogórek - Niech pani nie uczy mnie gospodarki, bo to ja prowadziłem działalność gospodarczą całe życie a pani jest dziennikarką - pokrzykiwał Lenz. Jednak kiedy się okazało, że Magdalena Ogórek ma działalność gospodarczą dyskusja zmieniła się w atak personalny.

- I pewnie zarabia pani z 50 tysięcy w tym studio, czego pani serdecznie gratuluję (...) Polska oglądała ostatnio pani samochód, którym pani jeździ za grube pieniądze, wszyscy o tym wiedzą, ale to się skończy! PiS zostanie odsunięty od władzy i będziemy rozliczali kłamstwa w studiu też. Proszę uwierzyć! (...) Nie pozwolę żeby w tym studio manipulowano moimi wypowiedziami, żeby pani kłamała widzów (jak w oryginale - przyp. red.) telewizji publicznej

- krzyczał polityk Platformy.

Następnie rozmowa wróciła do tematu fuzji. Na informację o tym, że Unia Europejska narzuciła Polsce konieczność sprzedaży przez Orlen części stacji Lenz odpowiadał - Ale nie musieliśmy sprzedawać - A na przypomnienie, że "Platforma również przygotowywała się do fuzji" Lenz odpowiadał - Ale tego nie zrobiliśmy (...) co było a nie jest nie pisze się w rejestr.

W dalszej części rozmowy poseł Monika Pawłowska z klubu PiS przedstawiła Lenzowi listę strategicznych spółek, w których udziały zostały sprzedane z rządów Platformy.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe