[WIDEO] "Ona umrze, ku*wa". Śmiertelny atak rekina w pobliżu popularnego kurortu. Jest nagranie

Dramat w Egipcie. Rekin zaatakował turystkę. Drapieżnik odgryzł kobiecie rękę i nogę. Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Sahl Hasheesh, w pobliżu popularnego wśród turystów kurortu Hurghada.
 [WIDEO]
/ Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International / Twitter

Do zdarzenia doszło podczas kąpieli w Morzu Czerwonym. 68-letnia Austriaczka w wydzielonym i "bezpiecznym" obszarze została zaatakowana przez wodnego drapieżnika.

W sieci pojawiło się nagranie

Na nagraniu widać kobietę, która próbowała dotrzeć na brzeg. Turyści obserwowali sytuację i krzyczeli bezradnie. Nikt nie wiedział, jak pomóc 68-latce.

W pobliżu nie było też ratownika ani medyków. Na nagraniu słychać głosy: "Gdzie są ratownicy? Ku**a, jest pokryta krwią. Rekin odgryzł jej ramię", "Gdzie jest ekipa ratunkowa? Gdzie jest rekin? Ratownicy? Gdzie są ratownicy?", "Ona umrze, ku**a".

Według "The Mirror", lekarze długo walczyli o jej życie, przeprowadzając resuscytację krążeniowo-oddechową, ale nie udało się jej uratować. Z kolei inne źródła podają, że zmarła w karetce w wyniku utraty dużej ilości krwi już podczas samej ucieczki z wody.

Z informacji „Washington Post" wynika, iż po tym tragicznym wydarzeniu lokalne władze postanowiły zamknąć na trzy dni obszar, gdzie miał miejsce atak rekina, tym samym zakazując wszelkich „działań na morzu”.

Według „Washington Post”, w ostatnich latach w przybrzeżnym rejonie Morza Czerwonego ataki rekinów zdarzają się stosunkowo rzadko. 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe