[WIDEO] Odlot Zacharowej. "Erotyczne" nagranie rzecznik rosyjskiego MSZ

Rzeczniczka MSZ Rosji Maria Zacharowa postanowiła opublikować prowokujące nagranie. Widzimy na nim jak Zacharowa w dość dwuznaczny sposób je truskawki. Komentarze pod nagraniem są niepochlebne - zwłaszcza od strony ukraińskiej. Nic jednak w tym dziwnego, że większość internautów uważa, że rzecznikowi poważnej placówki rządowej niektórych rzeczy po prostu nie wypada robić.
 [WIDEO] Odlot Zacharowej.
/ zrzut ekranu / Telegram

Kontrowersyjne nagranie pojawiło się na koncie Zacharowej na Telegramie. Na zapętlonym filmiku widzimy jak rzecznik rosyjskiego MSZ w prowokacyjny sposób je truskawki. Wideo podpisała dwoma słowami: „Własny urodzaj”.

Komentujący nie mieli wątpliwości, że chodziło o wywołanie erotycznych skojarzeń.

„Hańba! Prawdziwa twarz MSZ”, „Jaki kraj, taki i przedstawiciel”

- wskazują internauci po stronie ukraińskiej.

Nie pierwszy raz

To nie był pierwszy raz, gdy Maria Zacharowa szokuje. Przypomnijmy, jak w kwietniu twierdziła, że wojna rozpoczęła się z powodu barszczu, który Ukraińcy chcieli zawłaszczyć jako swój. 

Warto nadmienić, że zwolennicy Putina kochają Zacharową. To rzeczniczka jakby stworzona pod Instagrama, Twittera i Tiktoka. Jej wypowiedzi są napakowane sloganami, briefingi są źródłem wiralowych filmików, a memy – jej lub z nią – bawią internautów.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe