„Panie redaktorze, no comments”. Prezydent wybuchł śmiechem. Poszło o Tuska

Prezydent Andrzej Duda był dziś gościem w Polsat News. W pewnym momencie padło pytanie o wypowiedź Donalda Tuska z sobotniej konwencji. Prezydent wybuchł śmiechem.
 „Panie redaktorze, no comments”. Prezydent wybuchł śmiechem. Poszło o Tuska
/ zrzut ekranu / Polsat News

W sobotę o godz. 12:00 rozpoczęła się konwencja Platformy Obywatelskiej, podczas której przemówienie wygłosił m.in. były premier i lider ugrupowania Donald Tusk. Szef PO swoje wystąpienie poświęcił przede wszystkim partii PiS oraz rządom Mateusza Morawieckiego.

W pewnym momencie zabrał także głos w sprawie Kościoła. Jak stwierdził, „jak tylko wygramy wybory, to nie będziemy długo zastanawiać się nad negocjacjami”. – Nie będzie tak, że w sprawach krzywdy dzieci, przemocy i pedofilii będą jakieś nietykalne krowy. Święte i nietykalne są tylko dzieci w Polsce – powiedział.

– Jeśli macie córkę, wnuczkę, nie możecie głosować na PiS. Oni zgotują piekło Waszym córkom i wnuczkom! Co Rydzyk, Jędraszewski wiedzą o rodzinie, seksie, łóżku? Wierzysz w Boga, nie głosujesz na PiS, to jest proste jak drut! – zaapelował.

W poniedziałek prezydent Andrzej Duda wziął udział w programie „Gość Wydarzeń” na antenie Polsat News.

W pewnym momencie prowadzący wywiad Piotr Witwicki poruszył kwestię sobotniej konwencji Platformy Obywatelskiej w Radomiu i wspomnianej wypowiedzi Tuska. 

Prezydent zareagował na te słowa śmiechem.

– Panie redaktorze, no comments. To jest żenujące po prostu

– skwitował krótko Andrzej Duda.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe