„Jak zwykle, kiedy wyjeżdżam na urlop, ktoś musi mi to OBS*AĆ!” Gessler nie przebiera w słowach

„Mam dosyć kłamstw wyssanych z palca przez pseudodziennikarzyków, które rujnują życie nie na chwilę, tylko na zawsze” – pisze na Instagramie Magda Gessler, komentując informacje podawane przez „Super Express”, jakoby miała w najbliższym czasie rozstać się ze stacją TVN.
Magdalena Gesler „Jak zwykle, kiedy wyjeżdżam na urlop, ktoś musi mi to OBS*AĆ!” Gessler nie przebiera w słowach
Magdalena Gesler / Screen FB Marcin Bustowski

W ostatnim czasie głośno było o transferze Małgorzaty Rozenek-Majdan, która, mimo że była związana z TVN-em od początku swojej kariery, teraz postanowiła spróbować swoich sił w Polsacie. 

Według medialnych doniesień także Magda Gessler miała opuścić stację TVN. Jak mogliśmy przeczytać w „Super Expressie”, gwiazda miała liczyć na lepsze warunki przy realizacji nowych programów kulinarnych na antenie Polsatu. Co ciekawe, sama restauratorka postanowiła skomentować te doniesienia, pisząc… wiersz. 

Czytaj więcej: Magda Gessler odchodzi z TVN? Restauratorka zabrała głos

Gessler ponownie zabiera głos

Wszystko wskazuje na to, że dementi w postaci wiersza nie wystarczyło, by zatrzymać falę plotek. Wobec tego restauratorka ponownie zabrała głos w mediach społecznościowych. Tym razem nie przebierała w słowach.

„DOŚĆ! STOP! Widzę, że moje poczucie humoru i błaha reakcja to za mało! Tu jest potrzebna prawdziwa «bomba nuklearna», aby wreszcie uciąć żądzę pieniądza niewiarygodnych portali, którzy żerują na ludzkim życiu jak tasiemce czworogłowe. Mam dosyć kłamstw wyssanych z palca przez pseudodziennikarzyków, które rujnują życie nie na chwilę, tylko na zawsze… Bo po takiej akcji zostaje ślad nie do wymazania. I takie działania tabloidom przynoszą kasę, a tobie smród, który idzie za tobą całe życie [pisownia oryginalna – przyp. red.]” – pisze na Instagramie Magda Gessler. 

„Teraz mam swoje święte 7 dni na regenerację, jestem daleko i chce mieć anielski spokój. Ale jak zwykle, kiedy wyjeżdżam na urlop ktoś musi mi to OBS …Ć![pisownia oryginalna – przyp. red.]” – dodała restauratorka i podkreśliła, że ludzie najczęściej są zainteresowani „fake i bad newsem”.

„Bo to się klika, czyta i sprzedaje. Wpuściliście do Internetu kłamstwo, który rozsiewa się jak zaraza. Kto zaczął niech skończy. Dom jest, był i będzie tylko jeden #TVN[pisownia oryginalna – przyp. red.]” – podsumowała Magda Gessler.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe