„To miłe”. Zandberg wbija szpilę Tuskowi?

To miłe, że program partii Razem zyskuje popularność - podkreślił w sobotę Adrian Zandberg z partii Razem odnosząc się do zapowiedzi szefa PO Donalda Tuska w sprawie 4-dniowego tygodnia pracy. Zandberg zasugerował głosowanie na ludzi, którzy ten program pisali, a nie zwalczali.
Adrian Zandberg  „To miłe”. Zandberg wbija szpilę Tuskowi?
Adrian Zandberg / fot. YouTube / Onet

Szef PO Donald Tusk podczas spotkania z młodymi w Szczecinie zapowiedział m.in., że PO do wyborów będzie miała przygotowany precyzyjny projekt pilotażu na czterodniowy tydzień pracy.

Uważam, że w Polsce powinniśmy i to będzie moja propozycja, jeśli wygramy wybory – przepraszam: kiedy wygramy wybory – żeby rozpocząć jak najszybciej program (musi być najpierw pilotaż) skróconego tygodnia pracy

– powiedział lider Platformy.

CZYTAJ WIĘCEJ: Czterodniowy tydzień pracy? Tusk: „To będzie moja propozycja, jeśli wygramy wybory”

Zandberg odpowiada

Do słów Tuska nawiązał poseł klubu Lewicy, członek partii Razem Adrian Zandberg. "To miłe, że program Razem zyskuje popularność. Tylko co teraz zrobić z posłami PO, którzy twierdzili, że krótszy czas pracy to KOMUNIS!!!11?" – napisał na Twitterze.

"Oczywiście, nie wątpię w ich przemianę duchową. Z ostrożności sugeruję jednak głos na ludzi, którzy ten program pisali, a nie zwalczali" – zaznaczył Zandberg.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe