Morawiecki o spotkaniu Tuska w Szczecinie: „Wnioski wyciągnijcie sami”

Nic (rząd) nam nie dokładał, chciałbym, żeby to wróciło, normalna polityka ciepłej wody w kranie, bo dawaliśmy sobie za pana radę i było super – mówił podczas „Meet Up Nowa Generacja Platformy Obywatelskiej” jeden z członków PO. Premier skomentował całą sytuację.
 Morawiecki o spotkaniu Tuska w Szczecinie: „Wnioski wyciągnijcie sami”
/ fot. PAP/Tytus Żmijewski

W sobotę w Szczecinie odbywa się wydarzenie o nazwie „Meet Up Nowa Generacja Platformy Obywatelskiej”, gdzie uczestnicy mogą wymienić się swoimi poglądami z szefem ugrupowania Donaldem Tuskiem.

Jeden z członków Platformy Obywatelskiej Dariusz Szczotkowski zaapelował do byłego premiera, by ten zabrał takie programy jak 500 plus czy 14. emeryturę. – Ja mam nadzieję, że to zabierzecie (500 plus i 14. emeryturę), że przestaniemy dokładać kolejne pieniądze do ludzi, którzy będą to pobierać – mówił.

ZOBACZ WIDEO: To nagranie podbija sieć. Członek PO wzywa Tuska: „Mam nadzieję, że zabierzecie ludziom 500 plus i 14. emeryturę”

Do całej sytuacji odniósł się na Twitterze szef polskiego rządu Mateusz Morawiecki, który nagranie ze Szczecina opatrzył krótkim komentarzem: „Wnioski wyciągnijcie sami…”.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe