Ochroniarz "Oszusta z Tindera" na kolanach. Wrzosek był bezlitosny [WIDEO]

Marcin Wrzosek odniósł zwycięstwo na gali PRIME 2 w Gdyni. Z łatwością rozbił Piotra Kałuskiego, znanego jako ochroniarz "Oszusta z Tindera”.
 Ochroniarz
/ zrzut ekranu z TikToka

Marcin Wrzosek obrał taktykę systematycznego obijania nóg rywala. Z każdą minutą było widać, że to dobry pomysł na walkę.

"W drugiej rundzie Kałuski już ledwo chodził i to wykorzystał Wrzosek, który położył go na macie skutecznym ciosem. Ostatecznie Kałuski jeszcze wstał, ale chociaż dotrwał do końca 2. rundy, to już nie dał rady wyjść do ostatniego starcia"

- relacjonują Sportowe Fakty WP.

Marcin "The Polish Zombie" Wrzosek był lżejszy od Piotra Kałuskiego o 80 kilogramów.  Starcie odbyło się na zasadach K-1.

Piotr Kałuski znany jest ze słynnego dokumentu, który można zobaczyć na platformie Netflix. 

Byłem zwykłym ochroniarzem. Nie jestem księgowym i nikt mi się nie zwierzał... Byłem zwykłym ochroniarzem – tłumaczył się Piotr Kałuski ze swojej przeszłości, kiedy to dbał o bohatera dokumentu „Oszust z Tindera”. 

@angryrealist Kałuski vs Wrzosek #wrzosek #kałuski #ochroniarz #prime #prime2 #primeshow #primeshowmma #walka #mma #dc #fy Ostatni raz zatańczysz ze mną - Tribbs & Kubańczyk


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe