Tusk zaproponował 4-dniowy tydzień pracy. Internauci po prostu go zmiażdżyli

Politycy przed zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi aktywnie podróżują po kraju, by przedstawić Polakom swoje postulaty. Tak samo postępuje lider PO Donald Tusk, który odwiedził ostatnio Szczecin.
Donald Tusk zmiażdżony przez internautów  Tusk zaproponował 4-dniowy tydzień pracy. Internauci po prostu go zmiażdżyli
Donald Tusk zmiażdżony przez internautów / Screen z kanału YouTube/Janusz Jaskółka

Były premier postanowił ulżyć Polakom i ogłosił, że jego formacja przygotuje pilotażowy program na czterodniowy tydzień pracy. Jak nie trudno się domyślić, wypowiedź szefa Platformy wywołała wiele kontrowersji i spotkała się ze zdecydowaną odpowiedzią internautów.

Zwrócili oni uwagę na to, że w czasie rządów Donalda Tuska podniesiono wiek emerytalny, by Polacy musieli pracować dłużej. Teraz koncepcja polityka uległa zmianie i zamierza on wprowadzić pilotażowy program skracający czas pracy.

W mediach społecznościowych zawrzało i wszystko wskazuje na to, że Tusk nie będzie miał teraz lekko. Oto niektóre z komentarzy:
 

- Tusk zaproponował 4 dniowy tydzień pracy? Dlaczego nie 3 dniowy? Przecież ma to przetestowane!

- napisał Maciej Wąsik.
 

- Pamiętacie jak D.Tusk podwyższał wiek emerytalny, żeby więcej pracować!!! No to porównajcie to z nowym pomysłem Pana Tuska, żeby wprowadzić czterodniowy tydzień pracy, żeby mniej pracować! Logika u D.Tuska szwankuje!

- dodał Bogdan Rzońca.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe