Znana posłanka KO ma raka. Tak zaskoczyli ją politycy PiS

- Spędziłam 12 minut w mammobusie i mogę dziś powiedzieć, że to 12 minut uratowało mi życie - mówi w rozmowie z Wirtualną Polską w cyklu "Między nami" Katarzyna Piekarska, która kilka dni temu poinformowała, że ma raka piersi.
 Znana posłanka KO ma raka. Tak zaskoczyli ją politycy PiS
/ zrzuca ekranu z serwisu YouTube

"Moja mama i jej dwie siostry zmarły na raka. Ale niestety wyłamałam się z tej zasady przez ostatnie 2,5 roku, kiedy się nie badałam. Na początku była pandemia, to byłam trochę usprawiedliwiona, ale tylko trochę. Później były ważniejsze sprawy niż jakieś tam badanie

- mówiła Piekarska. 

"Szanowne panie, błagam: badajcie się"

- zaapelowała.

W chwilach słabości w polityce można znaleźć przyjaciół

Poseł Piekarska wyjaśniła, że otrzymała wiele wsparcia ze swojego politycznego środowiska. Co więcej wsparli ją również koleżanki i koledzy z Prawa i Sprawiedliwości. 

"Dostałam mnóstwo życzeń, telefonów od polityków z mojego środowiska. Ale także - co pozytywnie mnie zaskoczyło - od ludzi, z którymi wiele mnie różni, m.in. politycznie. Absolutnie nie spodziewałam się, że koleżanki i koledzy z Prawa i Sprawiedliwości się odezwą, a to zrobili. Ale to piękne, że w takiej chwili, absolutnie trudnej dla kogoś, kierujemy się człowieczeństwem"

- powiedziała 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe