Jest ostateczna decyzja PiS ws. Małgorzaty Jacyny-Witt

Małgorzaty Jacyny-Witt została ostatecznie zawieszona w prawach członka Prawa i Sprawiedliwości.
 Jest ostateczna decyzja PiS ws. Małgorzaty Jacyny-Witt
/ wszczecinie.pl /screenshot/ YouTube

Jest decyzja władz Prawa i Sprawiedliwości w sprawie Małgorzaty Jacyny-Witt. Radna sejmiku województwa zachodniopomorskiego zasłynęła ze swojego wpisu opublikowanego za pośrednictwem mediów społecznościowych na temat "gry w golfa".

Małgorzata Jacyna-Witt zawieszona

Wiadomość na temat zawieszenia radnej  na Twitterze zamieścił Krzysztof Sobolewski z Prawa i Sprawiedliwości. Radna na mocy decyzji podjętej przez Jarosława Kaczyńskiego została zawieszona w prawach członka Prawa i Sprawiedliwości. W związku z tym prezes PiS skierował w tej sprawie wniosek do Rzecznika Dyscyplinarnego o wszczęcie w tej sprawie postępowania.  

– Pani @JacynaWitt decyzją Prezesa  @pisorgpl Jarosława Kaczyńskiego została w dniu dzisiejszym zawieszona w prawach członka @pisorgpl. Równocześnie Prezes @pisorgpl skierował wniosek do Rzecznika Dyscyplinarnego @pisorgpl o wszczęcie postępowania - napisał na Twitterze Krzysztof Sobolewski.

Radna w jednym ze swoich wpisów zamieszczonych w mediach społecznościowych odniosła się do "gry w golfa". Jacyny-Witt z tej okazji opublikowała także zdjęcie z pola golfowego.  "Jak tam chłopcy z Platformy Obywatelskiej? Haratacie w pospolitą gałę?" - pytała we wpisie zawieszona polityk.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe