Wg posła Lewicy temperatura Ziemi wzrośnie o... 700 stopni rocznie! Kompromitacja na antenie [VIDEO]

Europoseł Lewicy Marek Balt był gościem programu na antenie TVP Info, gdzie z pełną powagą stwierdził na podstawie swoich wyliczeń, że na Ziemi temperatura wrośnie rocznie o... 700 stopni Celsjusza.
Europoseł Marek Balt Wg posła Lewicy temperatura Ziemi wzrośnie o... 700 stopni rocznie! Kompromitacja na antenie [VIDEO]
Europoseł Marek Balt / screen YT

- Stoimy w obliczu klimatycznego kryzysu. Szanowni państwo, w ciągu najbliższych lat, o minimum dwa stopnie może wzrosnąć średnia temperatura ziemi - powiedział polityk. Następnie dodał:

- To sobie policzmy: 365 dni razy dwa stopnie, to jest 700 stopni rocznie, które będą rozłożone nierównomiernie w różnych miejscach - dodał Marek Balt.

Nie trzeba być ekspertem ds. klimatu aby zauważyć, że europoseł wygaduje kompletne bzdury. Uspokajamy: temperatura na ziemi nie wzrośnie o 700 stopni ani w przeciągu kilkudziesięciu, ani nawet kilkuset lat. Przynajmniej dopóki Słońce nie stanie się tzw. "Czerwonym Olbrzymem" i nie pochłonie Ziemi, temperatura na niej nie urośnie o spektakularne 700 stopni.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe