Co oglądają miliony Rosjan? Putinowskie wiadomości z polskim lektorem [WIDEO]

Portal mPress przygotował tłumaczenie rosyjskich wiadomości i pokazał jaką propagandą karmieni są każdego dnia Rosjanie. Podkreślono, że materiał ten został opublikowany jedynie w celach informacyjnych.
Rosyjskie wiadomości piorą mózgi obywatelom Co oglądają miliony Rosjan? Putinowskie wiadomości z polskim lektorem [WIDEO]
Rosyjskie wiadomości piorą mózgi obywatelom / Screen z YouTube

Rosyjskie media starają się przekonać swoich obywateli, że odważna armia Federacji Rosyjskiej prowadzi na Ukrainie „specjalną operację".

- Większość z Państwa wie lub słyszała o sile skuteczności i bezczelności rosyjskiej propagandy uprawianej głównie w mediach publicznych w Rosji, ale nie tylko. Również i prywatny sektor medialny w tym kraju jest mocno zależny od Kremla - zaczął dziennikarz Marcin Palion.

- Mało kto miał okazję obejrzeć tzw. wiadomości rosyjskie, które każdego dnia piorą mózgi milionom Rosjan. Postanowiliśmy zatem pobrać jeden z tych odcinków stacji TV1 i poprosiliśmy naszą tłumaczkę o przetłumaczenie, co ciekawszych fragmentów. Nie powielamy narracji prowadzonej przez prokremlowskie media, a chcemy jedynie pokazać jaka narracja jest prowadzona i co codziennie oglądają Rosjanie - dodał.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe