Nieoficjalnie: Znana jest przyczyna śmierci byłej żony Donalda Trumpa

W wieku 73 lat zmarła w czwartek Ivana Trump, pierwsza żona Donalda Trumpa. O śmierci poinformował były prezydent USA na platformie społecznościowej Truth Social.
 Nieoficjalnie: Znana jest przyczyna śmierci byłej żony Donalda Trumpa
/ PAP/EPA/ANDREW GOMBERT

"Jestem bardzo zasmucony, że muszę poinformować wszystkich tych, którzy ją kochali, a jest ich wielu, że Ivana Trump zmarła w swoim domu w Nowym Jorku" – napisał Trump.

Ivana Trump została znaleziona nieprzytomna w swoim nowojorskim mieszkaniu przez gosposię, która natychmiast wezwała pogotowie. Z nieoficjalnych informacji, pozyskanych przez "Daily Mail" wynika, że Trump dostała ataku serca i spadła ze schodów. Tego dnia miała umówioną wizytę u fryzjera, do którego chodziła co tydzień od 20 lat, aby zrobić sobie autorską "Ivana Classic". Dzień później chciała wylecieć na wakacje do Saint Tropez.

Termin pogrzebu Ivany Trump nie jest jeszcze znany. Najprawdopodobniej będzie to kameralna uroczystość ograniczona do najbliższej rodziny.

Donald Trump ożenił się z pochodzącą z Czechosłowacji Ivaną w 1977 roku, a rozwód miał miejsce w 1992 roku. Mieli troje dzieci: Donalda Jr., Ivankę i Erica.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe