Sensacyjne doniesienia ws. Lewandowskiego. Włoski dziennikarz podał ważną wiadomość

Robert Lewandowski w FC Barcelonie? O tym transferze w kontekście kapitana reprezentacji Polski mówi się od dłuższego czasu. Swoją chęć odejścia z Bayernu Monachium polski snajper zakomunikował bardzo wyraźnie jeszcze pod koniec maja bieżącego roku, kiedy to na konferencji prasowej kadry narodowej dał do zrozumienia, że jego przygoda z bawarskim klubem dobiegła końca.
 Sensacyjne doniesienia ws. Lewandowskiego. Włoski dziennikarz podał ważną wiadomość
/ YouTube/zrzut ekranu

W związku z tym pojawiało się wiele możliwych kierunków dalszej kariery najlepszego polskiego piłkarza. Mowa tu o ewentualnym transferze choćby do Chelsea FC lub francuskiego PSG. Ostatecznie jednak Lewandowski ma być zainteresowany wyłącznie przenosinami do Katalonii.

Kroki w celu sprowadzenia Polaka miała już oficjalnie podjąć FC Barcelona. Poinformował o tym dziennikarz Fabrizio Romano, który w tych kwestiach uchodzi za najlepsze w branży źródło informacji. Włoch za pośrednictwem swojego konta na Twitterze napisał, że Barcelona ma złożyć oficjalną ofertę za Polaka, który jak najszybciej chciałby zasilić szeregi "Dumy Katalonii". Władze obu klubów mają być w ciągłym kontakcie ze sobą.

Z informacji Romano wynika, że "saga" związana z przenosinami Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony powinna się rozstrzygnąć w najbliższym czasie.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe