Aleksandra Dulkiewicz parkuje na trawniku? Jest oświadczenie gdańskiego ratusza

Jeden z gdańskich portali pokazał zdjęcie auta prezydent Aleksandry Dulkiewicz, które było zaparkowane na trawniku. Portal tvp.info zwrócił się do gdańskiego ratusza z prośbą o wyjaśnienie tej sytuacji.
 Aleksandra Dulkiewicz parkuje na trawniku? Jest oświadczenie gdańskiego ratusza
/ zrzuca ekranu z serwisu YouTube / Twitter

„We wtorek 12 lipca o godz. 12.25 zaobserwowaliśmy prezydencki samochód zaparkowany… pod drzewem” – poinformował w czwartek portal Gdańska Strefa i pokazał zdjęcia.

Portal tvp.info zwrócił się do gdańskiego ratusza z pytaniami: „Czy rzeczywiście jest to auto prezydent Aleksandry Dulkiewicz, dlaczego było zaparkowane w taki sposób i czy jest to zgodne z przepisami?”

"Przedstawione na zdjęciu podwórko użytkowane jest wyłącznie przez wspólnoty mieszkaniowe oraz pozostałych współwłaścicieli nieruchomości” - można przeczytać w odpowiedzi przesłanej do tvp.info przez Izabelę Kozicką-Prus (p.o. kierownika referatu prasowego prezydent Gdańska).

„Z powodu remontu dachu, zgodnie z informacją zamieszczoną w klatkach kamienicy, właściciele samochodów zostali poproszeni o ich przestawienie z tradycyjnych miejsc parkowania na podwórzu” – dodano.

„Po zakończeniu remontu dachu samochód wróci na poprzednie miejscepostojowe” – podkreślono. 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe