"Babcia Kasia" w akcji. Doszło do szarpaniny z policją. Jest nagranie [WIDEO]

IV Marsz Równości przeszedł ulicami Częstochowy w minioną sobotę. Podczas marszu doszło do incydentu, w którym udział wzięła lewicowa aktywistka znana jako "Babcia Kasia". Kobieta postanowiła zatrzymać kontramanifestujący pojazd i wdała się w szarpaninę z policją. W sieci pojawiło się nagranie.
/ zrzut ekranu z Twittera

Jak podaje portal zycieczestochowy.pl "uczestnicy wydarzenia bez większych zakłóceń przemierzyli trasę, zaplanowaną przez organizatorów".

Na trasie doszło jednak do incydentu z udziałem "Babci Kasi". Na nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych widać jak lewicowa aktywistka po raz kolejny prowokuje policjantów. Doszło nawet do szarpaniny. 

"Babcia Kasia" to starsza kobieta znana głównie z wulgarnego obrażania policjantów na protestach, której ostatnio sąd w kontrowersyjnym wyroku przyznał 20 tys. zł zadośćuczynienia.

Kontrowersyjny wyrok ws. Katarzyny Augustynek

18 maja w Sądzie Okręgowym w Warszawie zapadł wyrok w sprawie Katarzyny Augustynek, znanej szerzej jako „Babcia Kasia”. Kobieta otrzymała… 20 tys. zł zadośćuczynienia. Wyrok jest co najmniej zaskakujący, zważywszy na fakt, iż aktywistka znana jest głównie z wulgarnej i agresywnej postawy wobec służb mundurowych. 

Czytaj więcej: Warszawa: Zapadł wyrok w sprawie tzw. Babci Kasi. Sąd przyznał jej… 20 tys. zł zadośćuczynienia

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe