Smutna wiadomość dla widzów TVP. Nie żyje gwiazda hitowego programu

Nie żyje Nina Busk – uczestniczka pierwszego sezonu programu "Sanatorium Miłości". Kobieta miała 65 lat.
 Smutna wiadomość dla widzów TVP. Nie żyje gwiazda hitowego programu
/ pixabay.com

Smutna informacja dla fanów programu "Sanatorium Miłości". Nie żyje Nina Busk, która była uczestniczką show w jego pierwszym sezonie emisji. Kobieta w ostatnich miesiącach wzmagała się z poważnymi kłopotami zdrowotnymi. O odejściu gwiazdy popularnego programu poinformowano za pośrednictwem profilu "Sanatorium Miłości" na Facebooku.

– Ogromnie smutna wiadomość. Odeszła od nas Nina Busk, uczestniczka 1. edycji Sanatorium Miłości. Zapamiętamy na zawsze jej płomienne serce, radość, energię i pasję do życia, którymi dzieliła się z innymi. Rodzinie Niny składamy szczere wyrazy współczucia - czytamy na profilu programu.

Nina Busk nie żyje

Nina Busk dała się poznać widzom Telewizji Polskiej jako bardzo pozytywna osoba. Za sprawą swojego udziału w programie poznała i zaprzyjaźniła się z Wiesławą Kwiatek, która na temat śmierci swojej przyjaciółki zabrała głos w rozmowie z magazynem "Super Express".

– Jestem w rozpaczy i czuję wielką pustkę. Nina była dla mnie jak siostra. Tak zapisałam ją w telefonie. Dzwoniłyśmy do siebie niemal codziennie i godzinami gadałyśmy o wszystkim. Miała bardzo pozytywne podejście do życia, świetne żarty i taki optymizm, którym zarażała innych. Była dla mnie lekarstwem na smutki. Nie dociera jeszcze do mnie to, że już nie odbierze telefonu, i nigdy nie wykasuję jej numeru – powiedziała Wiesława Kwiatek.  

Nina Busk zmarła w wieku 65 lat w szpitalu. Przed śmiercią wzmagała się z chorobą nowotworową.

Czym jest "Sanatorium Miłości"?

Sanatorium Miłości to polski program typu reality show, którego emisja odbywa się na antenie Telewizji Polskiej.  Pomysłodawcami programu są Piotr Poraj-Poleski i Iwona Karpiuk. W show udział biorą kobiety i mężczyźni po 60 roku życia. Średnio program ogląda w sezonie ponad 3 miliony widzów.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe