Szukaj
Konto

"Przecz z Tuskiem". Incydent na konferencji lidera PO w Świdnicy [WIDEO]

17.07.2022 19:16
"Przecz z Tuskiem". Incydent na konferencji lidera PO w Świdnicy [WIDEO]
Źródło: youtu.be
Komentarzy: 0
Donald Tusk w kończącym się tygodniu odwiedził między innymi Świdnicę. To tam lider Platformy Obywatelskiej odpowiadał na pytanie kierowane ze strony przedstawicieli mediów. Jednak w pewnym momencie doszło do małego incydentu.

Donald Tusk w tym tygodniu pojawił się w województwie dolnośląskim, gdzie spotkał się z mieszkańcami między innymi Dzierżoniowa oraz Świdnicy. W pierwszej miejscowości były przewodniczący Rady Europejskiej usłyszał z ust jednego z uczestników spotkania, że jego formacja polityczna nie może liczyć w najbliższych wyborach parlamentarnych na wynik wyższy niż 20 proc.

- Mam szerokie kontakty województwie dolnośląskim z uwagi na moja działalność, byłem związkowcem Solidarności i ja tylko chciałbym powiedzieć: choćby pan trzykrotnie, panie premierze, objechał powiaty i gminy, niech sobie pan przypomni pan Dzierżoniów, nie przekroczy pan więcej niż 20 procent - powiedział mężczyzna na spotkaniu z Tuskiem w Dzierżoniowie.

Donald Tusk w Świdnicy

Na sytuacji z Dzierżoniowa jednak się nie skończyło. Donald Tusk w trakcie konferencji prasowej w Świdnicy odpowiadając na jedno z pytań zadane przez dziennikarzy zza swoich pleców usłyszał "precz z Tuskiem".

Komentarzy: 0
Data publikacji: 17.07.2022 19:16
Źródło: twitter.com