"Jestem człowiekiem, który chce wygrywać". Lewandowski udzielił wywiadu dla mediów klubowych Barcelony [WIDEO]

Robert Lewandowski przyleciał do Stanów Zjednoczonych, gdzie poznał nowych kolegów. W Miami obywa się aktualnie zgrupowanie treningowe Barcelony.
Robert Lewandowski udzielił wywiadu
Robert Lewandowski udzielił wywiadu / Screen z Twittera


Kapitan biało-czerwonych uczestniczył w ostatnim treningu z Bayernem Monachium. Bardzo szybko jednak wyjechał z Niemiec i już w poniedziałek rano był w Miami.

W końcu zakończyła się długa telenowela związana z transferem Lewandowskiego. Władze Barcelony i Bayernu doszły do porozumienia, dzięki któremu polski napastnik przejdzie teraz do katalońskiego klubu.

Piłkarz zdążył udzielić pierwszego wywiadu dla mediów klubowych Barcelony. Sportowiec nie krył swojego entuzjazmu i radości, a przede wszystkim ogromnych ambicji.

 

– Jestem szczęśliwy, że w końcu dołączyłem do Barcelony. Ostatnie dni były bardzo długie, ale wszystko jest załatwione i mogę skupić się na nowym etapie mojego życia. To także nowe wyzwanie, ale zawsze jestem człowiekiem, który chce wygrywać i nie tylko mecze, ale także tytuły. Mam więc nadzieję, że w nowym sezonie będziemy wygrywać i będziemy dążyć po trofea – powiedział Robert Lewandowski.

– Zawsze chciałem grać w La Liga, w wielkim klubie i teraz wykonałem kolejny krok. Także w życiu prywatnym szukałem czegoś nowego. Wiem, że Barca chce wrócić na dobre tory i jestem tutaj, aby pomóc klubowi wrócić na szczyt, a także wygrać tak dużo trofeów, jak to możliwe – dodawał Polak.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe